Genel

Penis Kaldırıcı Cinsellik Hapı

Penis Kaldırıcı Cinsellik Hapı

Penis kaldırıcı cinsellik hapı genellikle erkekler için tasarlanmış olup viagra türüdür bu cinsel performans arttırıcı haplardır. Bu kapsülleri ereksiyon ve erken boşalma sorunu yaşayanlar cinsellikten soğuyan ve isteksizlik hisseden insanlar bu isteksizlik tabi ki cinsel anlamda yaşayan insanlar  performans artırımını sağlamak isteyen müşteriler tarafından kullanılabilirler.

Kullanım şekli olarak önerilen cinsel aktiviteden yaklaşık elli dakika ya da 60 dakika önce bol su ile alınmalıdır. Alkol ile de cinsel performans arttırıcı hap alınabilir fakat etkisini alkol azalttığı için pek tavsiye edilmez. Şimdiye kadar çok fazla yan etkisi görülmemiştir. Ürünün içinde bulunan karıştırıcı maddelere karşı hassasiyeti ya da alerjisi bulunanlara karşı yan etki oluşabilir. Bu yan etkiler mide bulantısı baş dönmesi halsizlik kabızlık kızarıklık cilt tahrişi gibi durumlarla karşılaşılabilir.

Ayrıca cinsel gücü arttırıcı penis kaldırıcı ilaçlar günlük ve iş yaşantısındaki stres ve sinirin uzaklaşmasını sağlayarak insanların beyin olarak ve fizik olarak rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Penis kaldırıcı cinsellik hapı cinsel isteği ve gücü katlayarak arttırır. Cinsel ilişkinin süresini uzatarak erken boşalma ve sertleşme sorunu yaşayan erkekler için çözümler üretir.  Aynı zaman da penisde doku duyarlılığını arttırarak cinsel hazzı yükseltir.  Sperm sayısı ve üretkenliği arttırmak adına sperm kalitesini arttırdığı da söylenmekte fakat kanıtlanabilir bir tarafı yoktur bunun.

Her ilacın olduğu gibi penis kaldırıcı hapların da yan etkilerinin ve sahte ürünlerin olduğu piyasada unutulmamalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir