Genel

Geç Boşalma Sağlayan İlaçlar Hangileri?

Geç Boşalma Sağlayan İlaçlar Hangileri?
Kapat

10 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 479,00
Kapat

15 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 649,00
Kapat

2 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 159,00
Kapat

20 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 849,00
Kapat

3 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 199,00
Kapat

4 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 249,00
Kapat

5 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 299,00
Kapat

7 Kutu Vega 100 Mg 4’lü Tablet

 389,00
vega 100 mg 30 tablet
Kapat

Vega 100 Mg 30 Tablet Sertleştirici Hap

 199,00

Geciktirici ürünler erkeklerin en büyük destekçileri haline geldi. Özellikle günümüzde geç boşalma sağlayan ilaç gibi alternatiflerle bitkisel içerikler sıkça tercih ediliyor. İlk olarak bu tip bitkisel formüllerle üretilen ürünlerin ilaçtan ziyade gıda takviyesi olduğunu ve sağlık kuruluşlarınca onaylandığını söylemeliyiz. Yani erken boşalma sorununa çözüm olabilmek adına uzmanlar ciddi çalışmalar sürdürerek başarıya ulaşıyorlar.

Geç boşaltıcı ilaçlar etkiyle beraber cinsel hayatınızda oluşan isteksizliği beraberinde çözecektir. Çünkü erkeklerde cinsel isteksizlik ya da soğuma gibi detaylar her zaman için belirli psikolojik etkilerin ürünüdür. Tıpkı insanların ereksiyon ve erken boşalma sorunlarını ardı ardına yaşaması gibi düşünülebilir. Eğer cinsel sorunlarınıza müdahale ederek düzeltmeye çalışmazsanız asla ideal cinsel hayatınıza geri dönemezsiniz.

Geç Boşaltıcı Hap Ne Zaman İçilmeli?

Her ürünün kendine has bir kullanım şekli ve dozajı vardır. Burada kullanılan süre çok önemlidir. Örneğin geç boşaltıcı hap erken boşalmayı ortalama olarak 24 saat boyunca hayatınızdan çıkarır. Sürekli azalan bir etkiyle gözlemlenmeye devam eder. Tabi bu esnada cinsel anlamda her zaman yaşadığınız başarısızlık hissiyatını yaşamamanın avantajı üzerinizde olur.

Bu durumdan partneriniz fazlasıyla kârlı çıkacağından bitmek bilmeyen ilişkileriniz olacağını söyleyebiliriz. Bir süredir kısa süren ve arka arkaya giremediğiniz cinsel birleşmelerle başınız dertte olabilir. Fakat erken boşalmaya karşı eczanelerde satılan geç boşaltıcı ilaç kullanan erkekler bu problemi kolayca aşabiliyorlar. İlişkiye girmeden 30 dakika önce hapı içmeniz ilişki süresince tüm orgazmı kontrol altında tutmanıza sebep olacaktır.

geç boşaltan ilaçlar

Geç boşaltan ilaçlar

Geç Boşaltan İlaçlar

Erkeklerin orgazm süresinin kısa olmasıyla ortaya çıkan sorunların tamamını ele aldığımızda geç boşalma sağlayan ürünlerin etkilerinin ne kadar işlevsel olduğunu anlayabiliyoruz. Günümüz şartlarında erkeklerin en büyük cinsel problemleri arasında gösterilen bu sorun çiftleri olumsuz yönde etkiliyor. Hem ilişkilerini zedeleyen hem de cinselliği öldüren bu ayrıntıdan kurtulmak ise sanıldığından daha basit.

İlaç endüstrisinin geldiği noktada bitkisel geciktirici ilaçlar kullanmak ve bunlar sayesinde boşalma süresini kat ve kat arttırmak mümkün. Bunu yaparken en dikkat çekilesi noktanın yan etkiler ve ürünün güvenilirliği olduğunu söylemeliyiz. Birçok erkeğin yaşadığı sorunları aşmak adına geç boşalma sağlayan ilaç kullanmayı reddettiği ise bilinir. Oysa hiçbir ürün kullanılmadan bu sorunlarla başa çıkmak imkânsızdır.

Erken Boşalmayı Önleyen Ürünler

Geciktirici kullanan erkeklerin ortalama 2 kat daha geç boşaldığı bilimsel olarak laboratuar ortamında yapılan deneylerde kanıtlanmıştır. Tabi buna ek olarak 5 kata kadar geciktirici etki sağlayan ürünler vardır. Burada ürünün niteliği kadar erkeğin metabolizması önem taşımaktadır. Hatta genel olarak aynı ürünü kullanan iki erkekte gözlemlenen sonuçlar farklı olabilmektedir.

Hiçbir yan etkisi olmayan bitkisel geciktirici ürünler geç boşalmayı sağlamakla kalmayıp güçlü bir ereksiyon sunarlar. Seks hayatında sorun yaşamaya alışan erkeğin partneriyle çok daha yoğun bir cinsel yaşama adım atmasını sağladığı aşikâr. Hem erken boşalmayı önlemesi hem de cinsel deneyim açısından yoğun bir arz talep dengesi oluşturmasıyla Türkiye’de en çok satılan cinsel ürünler arasına girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir